تعطیلات

از اونجاییکه بی خبر رفتن کار اصلا خوبی نیست و باز از او نجایی که دوست ندارم کسی را نگران کنم از همه دوستایی که برام یغام گذاشتند و سراغم را گرفتند بابت اینکه یک مدت غیب شدم بدون اطلاع قبلی خیلی خیلی معذرت می خواهم.

من و همسری به یک استراحت از نوع عمیق احتیاج داریم و با اجازه همه آمدیم وسط کویر. به خودمون قول دادیم نه از تلفن نه از اینترنت استفاده نکنیم و فقط از این سکوت و آفتاب و طبیعت آرامش بگیریم.

ما تا هفته دیگه برمی گردیم .

/ 5 نظر / 20 بازدید
توحيد

سلام . من توی ليست بلاگ های به روز شده با بلاگ شما برخورد کردم و روش کلیک کردم . اينقدر نوشته هاتون جذاب و جالب بود که از اول همه ش رو خوندم . امروز خيلی بی حس و حال بودم اما خواندن نوشته های شما انرژی خاصی به من داد . دارم به روزی فکر می کنم که بچه ی شما بزرگ شده و داره این نوشته ها رو می خونه . خدا می دونه که چقدر می تونه براش جذاب باشه . اميدوارم هميشه موفق و پیروز باشيد .

باران

سلام می دونيد که چه کار بزرگی رو داريد انجام ميديد بهتون تبريک می گم امیدوارم خوشبخت و موفق باشید

سميرا

خیلی کار خوبی می کنید انشا... خوش بگذره به هیچی فکر نکن عزیزم باشه ؟ اومدی بگو کجا بودی تا ما هم یه سری بزنیم منم خیلی نیاز به آرامش دارم منتظرتم خدا را شکر که خوبی خوشحالم

ققنوس

سلام من تازه با وبلاگ شما آشناشدم آرشيو رو هم خوندم كلي گريه كردم من هم 5 ساله ازدواج كردم و 2 ساله منتظر يك ني ني هستم و خيلي وقتها به فرزند خواندگي فكر كردم ولي راستش از عكس العملهاي اطرافيان خيلي مي ترسم. دنیای ما دریاست هر کودکی ماهی ست دریای بی‌ماهی یک ذره زیبا نیست التماس دعا اون هم از نوع زيادش