دعا برای فرزندم

چند شب پیش که داشتیم از فرودگاه برمی گشتیم ساعت حدود ۱۲ شب بود . رادیوی تاکسی روی یک موجی بود که نمیدونم کجا بود ولی داشت برنامه ای با موضوع لا لایی پخش میکرد . یک لا لایی خیلی قشنگ به آذری پخش کرد. من نیم آذری هستم و نمیدونم چرا آوازهای آذری اینقدر من را احساساتی می کنند. این لا لایی من را برد تا یک جاهایی که نمیدونم کجا بود.

به خدا گفتم خدایا همه مادر های منتظر، بچه هاشون پیش خودشون هستند و می بینم که چطور مراقب هر حرکتشون هستند که مبادا بهشون آسیبی برسه. میبینم چطور از اینکه برای فرزندانشون شعر، لالایی و یا قرآ ن می خونند تا آروم باشند تعریف میکنند. میبینم که چقدر این دوران را با استرس از سلامتی فرزندشون طی میکنند و خلاصه هر کاری میکنند که از همین آغاز زندگی فرزندشون آرام و خوش باشه.

اما فرزند من پیش من نیست. حتی نمیدونم کجاست. ولی میدونم هست. خدایا من از فرزندم دورم هرچند که همه مادر ها چه دور و چه نزدیک فرزندهاشون را به تو میسپارند. اما من کودکم را در آغوش تو رها میکنم تا همیشه. چه من باشم چه نباشم.  میدانم نجوای آسمانی لالایی فرشتگانت آرام بخش او خواهد بود.

خدایا من حتی نمی توانم از او حمایت کنم. حتی نمیتوانم مثل همه مادر ها اینقدر با این جدول ویتامین ها بازی کنم تا ببینم چی بخورم برای او بهتر است.کودکم با من نیست تا به او بگویم عزیزم نترس مامان اینجاست.خدایا من تنها می توانم برای سلامت او دعا کنم . دعا میکنم همه پستی و بلندی های زیر پای مادرش را هموار کنی تا کودکم تکان نخورد. دعا میکنم همه صداها و شلوغی ها برای او آواز خوشی شوند .دعا  میکنم همه آلودگی ها و خطر ها از او دور شوند.دعا میکنم مادرش دوستش داشته باشد و ای خدا دعا میکنم حداقل به خاطر این بچه این ۹ ماه از زندگی این مادر بهترین ۹ ماه زندگی اش باشد. این دعای امسال رمضان ماست.

من کودکم را در آغوش تو رها میکنم ای امان و آرامش دهنده ترسندگان.

/ 4 نظر / 136 بازدید
سميرا

سلام مامانی خونبی خوش گذشت؟ اميدوارم حالا ديگه با دلی پر از اميد و قلبی شاد روزهای باقی مانده را سپری کنی و سال ديگه اين موقعه در حال بغل کردن کوچولو باشی و براش لالايی و قرآن بخوانی الهی آمین

ونوشه مامان سارا

برای همه دعاهات آمین گفتم

ایرما

هر کجا هست .. خدايا .. به سلامت دارش ..

سميرا

کجايی ؟ منتظر خبرهات هستم مامانی اميدوارم حال و احوالاتت خوب باشه