زين آتش نهفته که در سينه من است خورشيد شعله ايست که در آسمان گرفت

برای مادر های مثل من روزهایی هست ....

روزهایی که انگار وسط یک دالان دراز و تاریک ایستادی و هیچ روزنی به بیرون نمی بینی. فقط یک حس . یک حس به تو می گه برو. امید داشته باش.

برای مادر هایی مثل من روزهایی هست....

روزهایی که انگار از سیل فرار کردی و به یک شاخه آویزان شذی حالا طوفان همون شاخه را داره میکنه.

برای مادرهایی مثل من روزهایی هست....

روزهایی که باید فقط به آسمان نگاه کنی. حتی کلمه ها از ذهنت پاک میشن. فقط به آسمون نگاه میکنی چون میدونی همیشه معجزه ها از اونجا آمدند.

روزهایی هست که فرو میریزی. یکهو خالی میشی . مثل وقتی که از یک بلندی بی هوا رها میشی.

روزهایی هست که از آدمها آدمیت نمیبینی.

برای مادرهایی مثل من روزهایی هست .... روزهای نا امیدی. روزهای مرگ آرزو. روزهایی که حسشون مثل این میمونه که وسط خوردن یک شکلات خوشمزه یک سنگ بره زیر دندونت شاید هم بدتر.

من وسط یک دالون دراز ، دست در دست همسفرم ایستادم و به بالا نگاه میکنم. همه کلمات کم کم از ذهنم پاک میشند. اما هنوز نا امید نیستم. شاید مرگم در همین نا امیدی باشه.

اما من ایستاده ام چوشمع .گرچه

 زین آتش نهفته که در سینه من است             خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

برای ما دعا کنید.

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساحل

انشالا که خداوند به تو همسرت صبر و آرامش بدهد...شايد اين سختی ها برای شما پيش مياد تا راهتون را با اطمينان بيشتر جلو بريد...

ماندانا

سلام .چقدر خوشحالم که با شما آشنا شدم .ميدونم مشکل سختيه

ونوس

عزیزم همیشه رسیدن به بهترین چیزها راه سخت و طولانی می طلبه ولی کسی برنده است که بتونه این راه سخت و به خوبی تا انتها طی کنه من همیشه وبلاگتو می خونم وتحسینت می کنم با این همه احساس زیبا خوش به حال کودکی که تو در آغوشت بگیری با این همه مهر من همچنان تعقیب میکنم تا روزی که عکس کودک نازت و توی همین وبلاگ برامون بزاری اونوقت تو میشی الگوی امثال من که با شک و تردید به این قضیه نگاه می کنیم بهت تبریک میگم به خاطر روح بلند و دل پاکی که داری

غزال

ايشالله که همه چيز درست ميشه.

ونوشه مامان سارا

سلام ماماني خوب و مهربون . باي همه آدمها چه اونها كه واقعا مادر ميشن چه اونهايي كه مثل شما باشند اين روزها و لحظه ها وجود داره . اصلا براي همه مردم رسيدن به يه سري از خوشيها و آرزوها همراه با اينهمه احساسهاي خوب و بده . پس مثل هميشه با توكل به خداي مهربون اميدوار و خرم و شاد باش .

آنکه آينده ای خواهد داشت چون شما...

الهی صبر و توانمان را افزون ساز.....اتهی....

آنکه آينده ای خواهد داشت چون شما...

الهی.....الهی........ دانی که تنها تو را داريم.....

گوبولی

خوش بحال کودکی که در انتظار ورود به دنیای شما پدر و مادر صبور و مقاومیست. واقعاً به صبر و تحمل شما حسودیم میشه. انشاءالله خدا پاداش خوبی بهتون میده. روزهاتون شاد و دلتون خوش.

مامان نی نی ناز

سلام مامانی پست "دعا برای فرزندم" را خوندم از ته دل آمین گفتم..

همدلي

سلام.نوشتهات را خوندم.دختر كوچولوي منم فرزند خوانده است ولي اينو بدون كه توي عالم هستي فقط ما انسان ها هستيم كه ميتونيم فرزند ديگري را دوست بداريم.اميدوارم خدا به تو و شوهرت كمك كنه و چراغ خونه شما رو با ورود يك بچه كوچولو روشن كنه. بايد بگم اگر مصمم باشي و از خدا بخواهي خدا بهت ميده. يا الرحم الراحمين